Giriş

İletişim

Mesaj gönder

Mesaj gönder

Hakkında

Bu kısımda; barınak sorumlusu hakkında bilgiler yer alır ve anlık mesaj almanız için bir buton eklenir. Hatırlatma: Mesaj gönder seçeneği, sadece site üyelerine gözükür.

Barınaklar.com bu barınak sayfasından sorumludur:

Yorumlar

 • meryem 23 Eylül 2021

  size güvenilipte hayvan falan teslim edilmez. bi akılsızlık edip ailem sokaktaki hasta kedimi size güvenip bıraktı. bırakış o bırakış allah sizin belanızı yakın zamanda verir umarım. bunun için mi maaş alıyorsunuz devletten? kedimi bırakmışlar benden habersiz, 2 saat sonra kadar gittim sözde '' veterinerin'' önüne kadar. kenarda kedimi bir yere kıvrılmış buldum İÇERİ BİLE ALMAMIŞLAR SOKAĞIN KENARINDA DURUYODU KEDİ ALOOO. tam özele götürcektim o günün sabahı kedim öldü. hiç mi vicdanınız yok.. aldığınız para haram zıkkım olsun.. bir kuruşunu bile yiyemeden ölün bir zahmet

 • Lütfiye Filiz Berke 7 Eylül 2021

  Devasa bir alan ve içeriye girebilmek için soru yağmuruna tutuluyorsunuz.
  Bir şekilde girmenize izin çıktı diyelim hiçbir hayvan göremiyorsunuz.
  Tuzla'dan sitenin bahçesinden alınan kedilerimiz için gittik fakat sağlıklı kedilere ait inşaat alanının henüz bitmediği gerekçesi ile bize hiçbir hayvan gösterilmedi.
  Hayvanlar için ölüm kampı denebilir süslü cümleleri çöpe atabilirsiniz..

 • Safiye 2 Eylül 2021

  Merhaba Gebze barınakları hiç bir şekilde bizimle muhatap olmuyorlar bahçemize solak köpeği gelip 8 tane yavru yapmış aradım gelmediler şu anda iki tanesi kaldı altısı kayboldular gözleri açılınca nereye gittiler bulamadım çalıştığım için ilgilenmiyorum hayvanları ilaçlaması gerekiyor kimse ilgilenmiyor bu barınaklar ne işe yarıyor anlamadım lütfen artık bir cevap bekliyorum manalarını karşılaşmalar bahçede bakmaya razıyım ilaçlaması gerekiyor kasiniyorlar kuduz aşılarının yapılması gerekiyor lütfen yardımcı olun bu hayvanların ölmesine göz yumamayix

 • İlkay Başak Üregen 31 Ağustos 2021

  Yukarıdaki 0262 331 36 84 i arıyorum Gebze Hayvan Barınağı diye burası kocaeli büyükşehir diyor. Verdikleri numara 0(262) 643 98 11. Kimse açmıyor. Sonra üstteki mesajlara yazdıkları cep numarasını aradım Gebze diye. O da büyükşehir burası şu an meşgulüm sonra ara dedi. Bir daha yukarıdakini aradım 331 liyi, bu sefer kimse açmıyor.

  Nasıl ulaşacağım kardeş ben sizlere? Mutlukent'ten ulaşmaya çalışıyorum, tüm semt sakinleri olarak beslediğimiz sevdiğimiz, hepsinin kulağı küpelenmiş, köpek evleri alıp bulup site bahçelerine koyduğumuz sokak köpeklerinin hiçbiri 3-4 gündür ortalıkta yok. Biri bu hayvanları toplayıp götürdü mü öğrenmek için kimseye ulaşamayacak mıyım ben? 15 dakika telefon çaldırıyorum bir Allah'ın kulu açmıyor. Bu nasıl bir yer?

 • MUHAMMET 28 Ağustos 2021

  Bir Firmada Özel Güvenlik Görevlisi Olarak Çalışıyorum. Küçücük Bir Kedi Var Sokak Hayvanı. Ne Belediye ne Zabıta Ne de Veteriner Klinikleri Sahip Çıkmıyorlar. Bu Nasıl Bir Sistem. Üstelik Barınakta En Azından Hafta Sonu Ekstrem Durumlar İçin 1 veya 2 Araba Beklemelidir. Bu Şekilde mi Sahip Çıkıyorsunuz Hayvanlara. Dostlarımız Diye Diye Böyle mi Geziyorsunuz. Şu Samimiyetsiz Yüzsüzlüklerinizden Eminim ki Herkes Bıkmıştır. İnşallah O Barınaktaki Hayvanlara İyi Davranıyorsunuzdur. Hiç Sanmıyorum Aslında Ama Yine de Bir Ümit.