Giriş

İletişim

Mesaj gönder

Mesaj gönder

Hakkında

Bu kısımda; barınak sorumlusu hakkında bilgiler yer alır ve anlık mesaj almanız için bir buton eklenir. Hatırlatma: Mesaj gönder seçeneği, sadece site üyelerine gözükür.

Barınaklar.com bu barınak sayfasından sorumludur:

Yorumlar

 • Safiye 2 Eylül 2021

  Merhaba Gebze barınakları hiç bir şekilde bizimle muhatap olmuyorlar bahçemize solak köpeği gelip 8 tane yavru yapmış aradım gelmediler şu anda iki tanesi kaldı altısı kayboldular gözleri açılınca nereye gittiler bulamadım çalıştığım için ilgilenmiyorum hayvanları ilaçlaması gerekiyor kimse ilgilenmiyor bu barınaklar ne işe yarıyor anlamadım lütfen artık bir cevap bekliyorum manalarını karşılaşmalar bahçede bakmaya razıyım ilaçlaması gerekiyor kasiniyorlar kuduz aşılarının yapılması gerekiyor lütfen yardımcı olun bu hayvanların ölmesine göz yumamayix

 • İlkay Başak Üregen 31 Ağustos 2021

  Yukarıdaki 0262 331 36 84 i arıyorum Gebze Hayvan Barınağı diye burası kocaeli büyükşehir diyor. Verdikleri numara 0(262) 643 98 11. Kimse açmıyor. Sonra üstteki mesajlara yazdıkları cep numarasını aradım Gebze diye. O da büyükşehir burası şu an meşgulüm sonra ara dedi. Bir daha yukarıdakini aradım 331 liyi, bu sefer kimse açmıyor.

  Nasıl ulaşacağım kardeş ben sizlere? Mutlukent'ten ulaşmaya çalışıyorum, tüm semt sakinleri olarak beslediğimiz sevdiğimiz, hepsinin kulağı küpelenmiş, köpek evleri alıp bulup site bahçelerine koyduğumuz sokak köpeklerinin hiçbiri 3-4 gündür ortalıkta yok. Biri bu hayvanları toplayıp götürdü mü öğrenmek için kimseye ulaşamayacak mıyım ben? 15 dakika telefon çaldırıyorum bir Allah'ın kulu açmıyor. Bu nasıl bir yer?

 • MUHAMMET 28 Ağustos 2021

  Bir Firmada Özel Güvenlik Görevlisi Olarak Çalışıyorum. Küçücük Bir Kedi Var Sokak Hayvanı. Ne Belediye ne Zabıta Ne de Veteriner Klinikleri Sahip Çıkmıyorlar. Bu Nasıl Bir Sistem. Üstelik Barınakta En Azından Hafta Sonu Ekstrem Durumlar İçin 1 veya 2 Araba Beklemelidir. Bu Şekilde mi Sahip Çıkıyorsunuz Hayvanlara. Dostlarımız Diye Diye Böyle mi Geziyorsunuz. Şu Samimiyetsiz Yüzsüzlüklerinizden Eminim ki Herkes Bıkmıştır. İnşallah O Barınaktaki Hayvanlara İyi Davranıyorsunuzdur. Hiç Sanmıyorum Aslında Ama Yine de Bir Ümit.

 • Elif 29 Haziran 2021

  Numaranız geçersiz size hangi numaradan ulaşabilirim?

 • Melike 29 Haziran 2021

  Merhaba ,

  Bi sokak kedim var ama barınağa vermek istiyorum numarayı arıyorum cevap veren yok yardımcı olabilicek baska bir numara verir misiniz